L2-GodOfWar

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SP: 1000 Exp: 1000 Adena: 5000x Drop: 1x Safe enchant 7+ Max enchant for all items 30+ Rate enchant normal 80% Rate Blessed Skroll enchant 87% Npc Buffer ( 3 Hour ) Global Gatekeeper Castle Siege Work Olympiad fully working All Gra


5 posters

    Новите Герои Са обурудвани със епик сет +30 епик оръжия +30 +пасивни скилове

    avatar
    HonorOfDead


    Posts : 3
    Join date : 2010-01-15

    Новите Герои Са обурудвани със епик сет +30 епик оръжия +30 +пасивни скилове Empty Новите Герои Са обурудвани със епик сет +30 епик оръжия +30 +пасивни скилове

    Post  HonorOfDead Sat Jan 16, 2010 8:06 am

    Админе оправи тия Арчери за нищо не стават с буффове прая 7000 дмг на маг без буффове прая 800 дмг как става това нещо отивам на олимпядата маг сас сет на 0 немога да убия Земи се у раце малку само давате Епик сетове +30 +Епик и Оръжия +30 на лапетата +пасивни скилове п.деф м.деф поне даи на сички епик сетове +30 и Оръжия +30 и пасивен м.деф и п.деф +херо скиловетеНовите Герои Са обурудвани със епик сет +30 епик оръжия +30 +пасивни скилове Shot0011Новите Герои Са обурудвани със епик сет +30 епик оръжия +30 +пасивни скилове Shot0013
    Ето ти доказателствата ТанкиБГ не е Херо пак има скилл валор Наполеон не го виждам в олимпядата да е херо а пак има валор без да е в клан за това говоря и Аз казах на ГМ да ги провери тои знаеш ли какво отговори (Те са под закрилата на Администратор няма какво да им направя) по този начин получих 2 епик сета +30 2 епик оръжия +30 +4 пасивни скила м.деф и п.деф няма значение от кого и какво стана почнаха да реват и ти избра наи лесният начин да ни БАН (HonorOfDead Evolution) не мислиш ли че не е справедливо спрямо нас другите играчи? (Така де малко е късно за тази тема поради причината че принудително напуснахме сървъра но за новите играчи е полезно да се знае каде какво става с корупция сървър не става!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (Изгуби си сериозни играчи как мислиш да продалжаваш ??? (Не знам защо но скил листата на ТанкиБГ не се вижда на снимката има скилл валор а не е херо)Ето и Играчите с привилегии (TankiBG) (Napoleon) (xXxMeliSaxXx) (Crazyto0o)
    avatar
    iv4o


    Posts : 1
    Join date : 2010-01-17

    Новите Герои Са обурудвани със епик сет +30 епик оръжия +30 +пасивни скилове Empty Po temata!

    Post  iv4o Sun Jan 17, 2010 9:49 am

    Az sa6to sam saglasen s 4oveka mislq 4e trqbva vsi4ki da sa ravni ako na edni 6te se razdavat orajiq i Armori na +30 mislq 4e trqbva i na ostanalite da razdadete v protiven slu4ai sarvarat 6te zaleze a 6te e naistina jalko ako se slu4i taka! Pazete igra4ite si za da opazite i sarvara a sarvarat naistina e interesen 6te e jalko ako zalezne!!!
    avatar
    Silence


    Posts : 4
    Join date : 2010-01-09

    Новите Герои Са обурудвани със епик сет +30 епик оръжия +30 +пасивни скилове Empty Re: Новите Герои Са обурудвани със епик сет +30 епик оръжия +30 +пасивни скилове

    Post  Silence Sun Jan 17, 2010 5:39 pm

    Servera is repaired good luck all and have fun Smile
    And don't fuck with me Wink Cool
    avatar
    Iv0


    Posts : 4
    Join date : 2010-01-17

    Новите Герои Са обурудвани със епик сет +30 епик оръжия +30 +пасивни скилове Empty ne e na dobre :)

    Post  Iv0 Sun Jan 17, 2010 9:26 pm

    za6to ne moga da se lpgna sled popravkata na servera Evil or Very Mad Evil or Very Mad
    avatar
    Iv0


    Posts : 4
    Join date : 2010-01-17

    Новите Герои Са обурудвани със епик сет +30 епик оръжия +30 +пасивни скилове Empty ne e Dobre

    Post  Iv0 Sun Jan 17, 2010 9:27 pm

    za6to ne moga da se Logna Sled tazi popravka na Servera We pf mai 6te se naloji da si t1rsq dr s1rvar a tozi e zariben server no.... No
    avatar
    Iv0


    Posts : 4
    Join date : 2010-01-17

    Новите Герои Са обурудвани със епик сет +30 епик оръжия +30 +пасивни скилове Empty Admina e hubal ku4iiii :D

    Post  Iv0 Sun Jan 17, 2010 10:20 pm

    ko stana we bahti servera iliqn4o brat ti li tam sestra ti da oprai servera 4e 6a sa maham ve4e we brat............ Twisted Evil Twisted Evil (taka de ako ima6 brat ili sestra v1ob6te de.....)
    avatar
    Amaterasu


    Posts : 1
    Join date : 2010-01-20

    Новите Герои Са обурудвани със епик сет +30 епик оръжия +30 +пасивни скилове Empty preemy6testvo ????

    Post  Amaterasu Wed Jan 20, 2010 5:41 am

    ne sam mnogo dobar v tazi igra po4nakah da igraq predi 1-2 sedmici no mi haresva vse pak Smile i predpo4itam da igraq v BG sarvar za tova se sprqh na tozi no kato gledam tezi komentari mi se o4tq da igraq vse pak 6te go probvam vijda mi se nadejden ... i dano tova koeto go pro4etoh da e fixnato Smile Smile

    Sponsored content


    Новите Герои Са обурудвани със епик сет +30 епик оръжия +30 +пасивни скилове Empty Re: Новите Герои Са обурудвани със епик сет +30 епик оръжия +30 +пасивни скилове

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Fri Mar 29, 2024 7:20 am